Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettának kinél volt olyan hatása lelkileg, hogy mintha abortusza lett volna? Hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés
Nem fizikailag vagy hormnonálisan viselt meg, a mensim is percre pontosan jött meg, amikor kellett volna amúgy is, hanem lelkileg. Mintha egy abortuszon lettem volna túl, az lehet ilyen kb. Már több, mint fél év eltelt és sokszor eszembe jut, hogy most hány hónapos lenne a baba, ha akkor mégis terhes voltam... Hogy lehet ezen túljutni? (Utólag már okosabb vagyok, most már nem venném be, csak nagyon megijedtem, abból a kapcsolatból nagy botrány lett volna egy baba, bár felnőtt vagyok, nem kamasz. Csak azért írtam, hogy ne azt írjátok, hogy akkor miért vettem be, milyen hülye vagyok, ezt én is tudom, de akkor az ijedtség nagyobb volt bennem.)
2009. aug. 23. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Terhes biztos nem voltál. Terhes attól lettél volna, ha beágyazódott volna a petesejt, ami a megtermékenyülés után 10-12 nap. Tehát a tabletta beszedésekor biztos nem voltál terhes, max. volt benned egy még vándorló megtermékenyült petesejt. A megtermékenyült petesejteknek természetes módon is csak egy kis része ágyazódik be, a többi a menstruációval távozik.

Ha ez segít neked.

2009. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ezeket én is tudom, de mégis azon jár az agyam, hogy miért voltam ilyen hülye...
2009. aug. 23. 10:31
 3/19 anonim ***** válasza:
ha értenél valamit a biológiához akkor tudhatnád hogy amit képzelsz az butaság. a megtermékenyülés beágyazódással együtt 5-6 nap alatt megy végbe, a gyógyszert max 72 órán belül be kell venni. gondolhatod hogy hol tart a "terhességed" a szex utáni 1-2-3 napban. már maga az rengeteg óra mire feljutnak a méhbe a hímivarsejtek, plusz az esetek szerintem minimum 50%-ában (induljunk csak ki abból hogy van igen vagy nem), nem is találnak ott semmit(petesejtet), tehát maga már ez hogy miből gondolod hogy egyáltalán ovuláltál pont akkor? szóval magadnak generálsz problémát amin rágódhatsz, fölösleges. teherbeesni nem olyan könnyű mint ahogy azt hiszik, rengetegminden kell hozzá, a sok kis tinit azért ijesztgetik itt azzal hogy minden szartól teherbe eshetnek, hogy védekezzenek.
2009. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
bocs elírtam beágyazódásig 5-6 nap.
2009. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy nem a biológiatudásommal van bajom, hanem nőből vagyok (tudom, sokak szerint az egyben azt is jelenti, hogy hülye liba...) és nemcsak racionálisan gondolkodom. Lehet, hogy magamnak csinálok problémát (ha igen, akkor ez már megvolt), de nem ez a kérdésem, hanem hogy ezen hogy tudnék túljutni? (Amúgy pont a ciklusom felénél voltam, amikor azért nem kell olyan sok a terhességhez, ismerem már a testem, nem 12 éves vagyok.)
2009. aug. 23. 12:50
 6/19 anonim ***** válasza:

jézusom, figyi, sztem ezegy oltári nagy baromság. kb mint egy fogamzásgátló tabletta, csak ezt akkor kell csak bevenni, ha bajtörtént. énmég ilyet nemis hallottam, sztem ezt felejtsd el, mert egyszerűen baromság, a kettőnek köze sincsen egymáshoz.

de mégha lenne, akkorse kéne h megviseljen, mivel ha úgydöntesz h neked nemkell a gyerek, akkor tudod, h ha mégis jönne, akkor nemlenne jó élete egyáltalán, mivel nemis akartad, nemis tudsz róla gondoskodni, stbstb, egyáltalán nemlenne jó neki itt.

2009. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

valami gond lehet a gépemmel vagy a rendszerrel... Kiírtam egy kérdést, hogy hogy lehet ezen túljutni és ez úgy jelenik meg másoknál, hogy "biológiailag lehetséges-e" vagy hogy "zabad-e ez hogy megviseljen". Valaki csináljon valamit a rendszerrel vagy tanítsa meg a kérdésre válaszolni az embereket.

Ha beütöd a kezed, enyhíti az a fájdalmad, ha a másik levezeti, hogy anatómiailag most melyik csontod fáj vagy éppen közli, hogy "ez baromság, ez nem fájhat és hülye vagy, ha úgy érzed"? Szerintem egyik sem segít...

2009. aug. 23. 13:48
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha valakinek volt ilyen tapasztalata, élt át hasonlót, annak örülnék ha írna, mert gondolom nem én vagyok az egyetlen ilyen "hülye"...

Amúgy köszönöm a "segítséget", hagyjuk, rossz ötlet volt feltételezni, hogy kioktatáson és lehülyézésen kívül lehet itt másra számítani:(

2009. aug. 23. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:
szia! Nekem nincs ilyen tapasztalatom,de szerintem azért vetted be mert talán féltél hogy terhes lehetsz,amiért nem védekeztetek.De ha már régen történt,ne gondolj erre,mert már nincs min rágódni :) Talán még azért érzed úgy mintha abortuszod lett volna,mert annyira megviesltek a gyógyszer hatásai?
2009. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Amugy lehet azért érzed igy magad,mert "megölted volna a gyerekedet" ?(bocsi a kifejezésért,de ez is előfordúlhat)..De ne gondolj iesmikre,fiatal vagy még szerintem :) Esetleg ha ennyire nem megy akkor beszélgess el valakivel,aki biztosan tud segíteni.
2009. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!