Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lesz gond? Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lesz gond? Most kezdtem kicsit megijedni.

Figyelt kérdés
Fogamzas gatlot szedek, ez a masodik honap (Diane35), de nem az elso napon kezdtem hanem az 5.en, orvos javaslatara. Masodik level 9.szeme utan egyutt voltunk a parommal de ovszer nelkul. Ha egy szemet sem hagytam ki, es tobbe kevesbe pontos idoben vettem be, max 1 ora csuszassal, akkor ugye nem lehet gond??
2009. aug. 23. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

NYUGI! :)

2009. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem lehet semmi baj mert a fogamzásgátlót ha abba is hagyod (álítólag) még 1 hónapig biztonságot nyújt!Habár én már 5. éve szedem de nekem azt mondta az orvosom hogy az első 1 hónapban még szükséges a gumi de te már a 2. hónapja szeded.Ha odafigyelsz és mindig PONTOSAN beveszed nem lehet baj de attól függetlenül mindig járj el rendszeresen nőgyógyászhoz mert a fogamzásgátló sem 100%-os!!!Nyugi szerintem nem lessz baj de ha émelyegsz,szédülsz feszül a melled,kívánósabb vagy a megszokottnál keresd fel az orvosod és akkor te is megnyugszol!
2009. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet gond.
2009. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hamár a 2. hónapban vagy akkor már mitől félsz? mégis mit gondoltál h majdcsak egy év után fog védeni?
2009. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!