Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jelenthet gondot ugye, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelenthet gondot ugye, ha pár percet késett a fog. Gátló. Tabletta?

Figyelt kérdés

aug. 13-tól szedem a Lindynette20 fog.gátlót és eddig mind a 10 szemet pontban percre pontosan este 8-kor vettem be.Tegnap olyan helyen voltunk,ahol nem volt alkalmam pontban 8-kor,hanem pár perccel előtte bevenni a gyógyszert.Ebből nincs gond ugye?


Csak szeretek alapos lenni.


Köszönöm szépen! 18/L


2009. aug. 23. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
pár perc? ugyan már, én minden nap más időpontban veszem be este 8-11ig terjedő időben.
2009. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Istenem, pár perc ugyan miért számítana?? 12 óra már probléma. Egyébként olvasgatni kéne a betegtájékoztatót..
2009. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-2 óra ingadozás sem baj...

Az a fontos, hogy kb egy időben vedd be, de nem fontos másodpercre pontosan bevenni:D

Hisz gondolj bele, úgysem ugyanakkor szívódik fel (még ha percre pontosan is szeded be), hiszen függ az is, hogy mennyit ettél stb mert nyílván van, hogy gyorsabban, vagy lassabban szívódik fel:D

Szóval pár perc az semmi! sőt mondom 1-2 sem gáz! Szóval nyugi:)

2009. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok (15:20-as)

üzenet a másik kettőnek: igazatok van abban, hogy el kéne olvasnia a betegtájékoztatót, de legalább ennyire figyel, hogy hogy szedje be! Inkább ilyen legyen, és nem olyan mint a sok 14 éves kis kurv@, akik még védekezni sem tudnak!

18/L

2009. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. aug. 23. 15:23
 6/7 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatót 2-szer is átrágtam :) Viszont,ahogyan sokan mondják pl. én azt sem találtam meg benne,mely gyógyszerekkel nem szabad együtt szedni.
2009. aug. 23. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

az nincsen benne h mely gyógyszerekkel együtt nemszabad szedni. a másik gyógyszerek tájékoztatójában szokott lenni leírva, h mely hatóanyagú gyógyszerekkel nemlehet együtt szedni. ésha ottvan benne a foggátlód hatóanyaga, akkor nemszabad együtt szedni.


pár perc pedig semmit sem számít, akár 2-3 óra csúszás is lehet, akkorsem törrténik semmi, ugyanúgy hat. a 12 óra a lényeg h bennemaradjh.

2009. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!