Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy zajlik a nőgyógyászati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik a nőgyógyászati vizsgálat? Labort is kér? Fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni.

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodj a laborhoz!

Amelyik orvos nem kér, azt rögtön hagyd ott!

Ez az értelme az egész vizsgálatnak!


Amúgy pedig bemész bugyi nélkül (szoknya javasolt), feldobod a lábaidat a támasztókra, ő pedig megvizsgál. Ha szűz vagy, szólj neki, hogy csak óvatosan.

Közben ki is kérdez, hogy milyen betegségek voltak a családban, mert ez is fontos.

2012. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. 1,5 éve vagyok együtt a párommal és eddig gumit használtunk. Most úgy döntöttünk ,h váltunk fogamzásgátló tablettára mert kényelmesebb mindkettőnknek.
2012. dec. 29. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vérvizsgálat a máj miatt fontos: ugyanis ha tönkremegy a májad, az nem igazán gyógyítható.

Ezért aztán nem csak az első fontos, hanem 6 havonta meg is kell ismételni.

A kenet pedig arra jó, hogy van-e valami nemi betegséged (amit össze lehet szedni szűzen is, bárhol).

2012. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem kér labort.. hanem csak úgy hasból felír vmit.. így lett majdnem trombózisom, aztán kiderült szerencsére, időben, h nem is szedhetek semmit, ami hormonos..
2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kért labort, de nincs gond a gyógyszerrel, utána elmentem magamtól vérvizsgálatra, hogy megnézzék van-e valami baj a gyógyszerrel, amikor kontrollra mentem kérdezgetett, hogy minden rendben van-e vele... De sajnos én a környéken el sem várhatom, hogy a nőgyógyász ilyenekre figyelni fog... Tele van nyomorék cigánnyal a város, így mindenkit leszar, mert utálja a munkáját, és a környéken az összes nem magán orvos ilyen... De igazuk van, labort illik csinálni, nehogy baj legyen.
2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapest egyik legjobb magánrendelésén voltam. Kikérdezett a doki a betegségekről,majd írt egy receptet és elküldött vérvizsgálatra. Amikor meglett az eredmény, a doktornő megerősítette,hogy szedhetem a tabit.
2013. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én elsőként voltam nőgyógyásznál szüzen: megvizsgált, kikérdezett, h szedtem-e már fog.gátlót, kenetet vett, megkérdezte, h volt-e már ilyen meg olyan betegség a családban, meg h mikor volt az utolsó menzeszem.

A véreredmény után vissza kellett mennem.. megnézte a labort, és az alapján írt fel bogyót. Ragaszkodj ahhoz a dokihoz, aki kér labort!!!

2013. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!