Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibca007 kérdése:

Fogamzásgátló tablettát szedek.21 tabletta bevétele után kötelező betartani a 7 napos szünetet, vagy le lehet rövidíteni pl. : 3 naposra is? Mennyi idő után megbízható a fogamzásgátló használatával az együttlét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet rövidíteni, de évente csak 1x-2x. Ezzel tudod a vérzésed első napját változtatni(hogy melyik nap jöjjön meg).

Az első hónapban szerintem jobb, ha még használtok kiegészítő védekezést, hiába írják rá, hogy már az első szem is véd.

2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem semmi értelme, hogy felborítsd a hormonháztartásodat, mert később, ha Anyuka szeretnél lenni, ez óriási gondokat okozhat.
2013. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy í 2. levélből mégbeszedtem 3 db tablettát, hogy eltóljam. Vasárnap vettem be az utolsó szemet. Szerdán megjötta menstruációm. Péntken este pedig be szeretném venni a tablettát. Ezt így lehet, vagy nagyon necces?
2013. jan. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!