Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimi93 kérdése:

Menstruáció után lefeküdtem a barátommal és kicsi sokan ittunk és elment belém, de szedem a gyógyszert már majdnem egy éve folyamatosan lehetek terhes? 3 napja volt de nem érzek semmi rosszullétet meg semmit.

Figyelt kérdés
Értelme válaszokat kérnék.

2013. jan. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan.. Szerinted a gyógyszer minek van?
2013. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Megszoptad. Az alkohol kilövi a tablettát, csinálj egy tesztet, talán van 72 órás esemény után, nem vagyok benne túl biztos.
2013. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy semlegesíteni az alkohol a fogamzásgátlót?? Akkor a nők 50% rég terhes lenne.
2013. jan. 3. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyék, dehogy lövi ki az alkohol a tablettát. Amúgy meg minek szeded, ha azt se tudod hogy hat, .d
2013. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kéék ! Ne írjál már ilyen hülyeséget. Az alkohol nem üli ki a tablettát..Magadtól pattant ki ekkora szamárság???

Kedves kérdező.. Én is csak azt tudom kérdezni amit az első hozzászóló.. Szerinted a gyógyszer minek van?? Ha rendesen szedted a gyógyszert, ne hagytál ki tablettát akkor nem vagy terhes. A mai fogamzásgátlók ha megfelelően szedik, ha orvosi utasításra szeded akkor biztonságos.

2013. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alexandra0908 ***** válasza:

[link]


neked való oldal.

2013. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!