Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális?! Nem élvezzük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális?! Nem élvezzük a szexet. Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
sajnos még otthon lakunk és mindkettőnknél nagy a jövés-menés, éjszaka éjfélekig van mozgás a házban, így nagy nehezen tudjuk rászánni magunkat a szexre. Engem sokszor megzavar, ha hallom a szomszéd szobába beszélgetnek a párom szülei, vagy ha anyám a folyosón fésülködik. Ráadásul teljes csendben kell "élveznünk" az együttlétet. Tervezzük az elköltözést tavasszal, de addig is mit tehetnénk? Gondolom sokak problémája ez, főleg akik nem is tudnak elköltözni otthonról, viszont szeretnének magánéletet is élni...
2013. febr. 11. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitartás, tavasz már nincs messze. Addig pedig talán ha egy, a szülőknek is tetsző zenét raktok be olyankor, nem lesz belőle gond :)
2013. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi úgy voltunk vele mikor még a szülőknél aludtunk sokkal többet szexeltünk mint amikor külön költöztünk :)) Nem csináltuk teljes csendben,jó azért nem is sikítoztam :D

De lehet h izgibb volt anno :)) Meg legtöbbször szólt a tv.

Ha hallották is nem szóltak vagy nem is akartak.

Kitartás :)

2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem szokott zavarni,de kapcsoljatok be zenét vagy szóljon a tv
2013. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!