Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom latex allergiás, én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom latex allergiás, én pedig nem szedhetek fog. Gátló gyógyszereket. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyéb fogamzásgátló módszerekben nem nagyon bízom meg (kenőcs pesszárium stb. ) a spirált pedig még nem használhatom, csak gyerek után.

2013. febr. 13. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Új barát ... :-P
2013. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Név választás a picinek.:)
2013. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Huh... húzós kérdés.


Rakjon el a cuccából pár adagot, aztán vaszektómia.


Bár ez elég drasztikus megoldás. De legalább biztos.

2013. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Latexmentes óvszer [link]
2013. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy allergiás?

Sokszor olvasom, hogy valakinek latex allergiája van, mert lelohad neki az óvszerben. Az NEM allergia!

Az az allergia, ha viszket, kivörösödik, kiütéses lesz stb.

Ha tényleg allergiás, akkor latexmentes óvszer a megoldás.

Ha csak lekonyul, akkor gyakorlás.

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tényleges allergia, piros pöttyös a makkja, és viszket tőle neki.
2013. febr. 13. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

1.Van latex mentes óveszer

2.hüvelygyürü


Vagy beszélj a dokiddal és keressetek olyan fogamzásgátlót amit szedhetsz(mondjuk nem tudom miért nnm szedheted.)Nekem is volt olyan amit egyszerüen kihánytam állandóan.Kipróbáltunk mást és utána semmi bajom nem volt.

2013. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bensdorp ***** válasza:
100%
Így van, latexmentes óvszer lehet a megoldás, vagy a kevésbé megbízható módszerek kombinálása (többet együtt alkalmazva a hatékonyság nő). Ez utóbbiak lehetnek: hőmérőzés, pesszárium, spermicidek, naptármódszer, megszakítás. A hüvelygyűrű NEM megoldás, mivel az is hormontartalmú. Melyik hormont és miért nem szedheted? Mert ha pl. trombózishajlam miatt ösztrogéneket, akkor szedhetsz csak gesztagént tartalmazó tablettákat, ami bármelyik felsoroltnál biztonságosabb.
2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


A férjem is allergiás a gumira, én pedig nem szedhetek semmiféle hormontartalmú készítményt. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy aktus után megmosakszik és Betadine kenőccsel bekenjük férjem péniszét, és nem pirosodik, nem pöttyösödik ki, nem viszket neki. Így tudunk óvszerrel védekezni.

2013. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Latexmentes, Durex Real Feel óvszer.
2013. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!