Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lesz a megoldás? Fontos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a megoldás? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátom nagyon nem szereti a gumit és folyton a gumi nélküli szexel ostoromol,de védekezés nélkül persze nem hagyom,nem akarok kockáztatni. Már 5hónapja vagyunk együtt,de a szüleim nem tudják,hogy már lefeküdtem vele. A fogamzásgátló tablettán gondolkodom,hogy kellene feliratnom,de azt a szüleim nélkül nem szeretném és kicsit tartok is tőle.

barátom 21/F


17/L



2013. febr. 26. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Huha hát ő aztán nagyon törődik veled. Sosem értettem, ezen miért nem háborodnak fel a nők. Nem gondoltál még bele, hogy Csak Ennyire Kellesz Neki? Hogy az ő kényelme miatt kockáztatna?

De miért kellenének a szüleid a tabihoz? Nem értem....

2013. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne,hogy nem csak arra kellek neki és megbeszéltem már vele,hogy majd a nyáron iratok,mert akkor már azért több ideje leszünk együtt meg minden,csak van amikor allergiás reakciói lesznek a gumi miatt meg ilyenek és már sajnálom,hogy szenvednie kell.

Hát mert azért szeretném ha a szüleim (vagy legalábbis anyu) tudná ha szedek valamilyen gyógyszert,előbb utóbb meg úgyis kiderülne és akkor meg nem akarok veszekedést..

2013. febr. 26. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez van... beszéld meg velük. Nem kell annyit problémázni... Örüljenek neki hogy beszámolsz róla.
2013. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát figyelj, jó dolog ez a tabi csak nem az igazi. Azért a guminak jóval kevesebb mellékhatása van, persze értem én, nem túl jó. Kiszeret zokniban lábat mosni nem igaz ?

Próbáld azért ezt a kérdést a barátoddal megbeszélni, kérdezd meg ő inkább bevenne valamit amitől meddő lesz egy időre? Mondjuk a gumi helyett. Ha ő se vállalná be, tőled miért várja, hogy tabit szedjél ?

2013. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről

Ha barátod nem elég megértő dobd kanos ..ját. de előtte gondold át.


Vannak nála jobbak kedvesebbek. A tabletta se 100%-os.

2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 és 17 kor ne csodálkozz... nehogy ott hagyjon utána. :)
2013. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
orvos lássa gyereket, ha alergiás valamire sűrgőssen.
2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak az egyik fajtára volt allergiás,azóta azt nem használjuk. Nem hiszem,hogy elhagyna,nagyon szerelmes :)
2013. febr. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!