Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhesség? Tudom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhesség? Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de örülnék, ha válszolnátok.

Figyelt kérdés

Az elmúlt mensim óta 4x voltam a barátommal.Védekeztünk,gumi nem szakadt.Mindig ellenőriztük.Ám már 2 naőja késik...picit félek,hogy vhogy baj történt.(gyárilag hibás gumi stb.)

Igaz az elmúlt egy hónapban rengeteget ideskedtem...majdnem szakítottunk,baráaimmal kisebb nagyobb konfliktusaim voltak és még egy pár dolog.Melleim érzékenyek,fehér folyásom van..Ugye csak az idegesség?:S


2009. szept. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak idegesség. nyugodj meg és meg fog jönni!
2009. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

olvasgass az előző oldalakon. Ugyan az a probléma...ugyan az a válasz...komolyan kezdem azt hinni h a kis fruskák már direktbe húzzák az embert a hülyeségükkel. Hogy lehetnél már terhes ha NEM SZAKADT KI A GUMI????

Ha még ebben sem bízol, akkor lécci ne szexelj...

2009. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2.-nak üzenem, h egy bunkó!! Minek válaszolsz, ha nem tudsz normálisat írni?? Ez egy ilyen oldal, ha vlmi bajod van vele, ne nézegesd!

Am sztem sem vagy terhes, nyugodj meg és meg fog jönni!:)

2009. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is valószínűtlennek tartom,de mégis parázom egy picit.Eddig a maximum 6 nap késés volt...

A 2.nak meg annyit mondanék,hogy ez az oldal arra van,hogy kérdezzünk,ha vmi bajunk van..és nem kellene velem így beszélni,mert védekeztünk!!

2009. szept. 12. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ilyen már velünk is volt és mi is féltünk:D de a barátnőmmel ez azért volt mert a családjában nagy vita volt :s ahogy hozzámköltözött elmúlt neki:) szerintem csak idegesség.próbálj meg tenni ellene de ha nagyon nembízol akkor menj el dokihoz nehogy baj legyen.
2009. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!