Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden barátnőm gond nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátnőm gond nélkül szexel semmi görcs semmi aggodalom hogy baj lesz. Én viszont állandóan rettegek h nehogy teherbe essek. Mivel oldjam a feszültséget és hogyan lazuljak el hogy élvezhessem is a dolgot?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 14:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Óvszert haszbál minden barátnőm és biznak benne..én már szkeptikusabb vagyok és gyakorlatilag gumival is félek szexelni:Sfogamzásgátlót viszont nem fogok szedni!mivel növeljem a védelmet?a válaszokat előre is köszi:)
2008. jún. 8. 14:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda figyeltek, akkro gumival nem lehet semmi baj:

- aktus közben ellenőrizheted nem-e lecsúszott

- aktus után a pasi ne maradjon benned, mert akkor egy idő után a pasi pénisze nyugalmi állapotba kerül és a sperma "kiszívárog" és a nőbe kerülhet

- ügyelj a helyes felhelyezésre, nehogy kilyukadjon

- aktus után ellenőrizd, hogy nincs-e kilyukadva, ha lyukat veszel észre, akkor ott az eseményutáni tabi

2008. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer mellett kiegészítőnek: hüvelyi pesszárium; hüvelytabletta; fogamzásgátló zselével vagy krémmel kiegészített hüvelyi pesszárium. Első válaszoló vagyok!
2008. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Különféle zselék és krémek pesszárium nélkül is használhatóak. Általában speciális felhelyező csővel vagy tubussal ellátva kaphatóak. Remélem tudtam segíteni:) Elsó válaszoló vagyok:)
2008. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)és vároma további érveket-ellenérveket:D
2008. jún. 8. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül valamelyiket az óvszer mellett használod, akkor biztos nem lesz baj:)
2008. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel a gonddal küszködtem sokáig. "hogy lehet, h a barátnőim gumi nélkül is képesek higgadtan szexelni meg, h tudnak ennyire bízni a gumiban". Aztán rájöttem, h létezik olyan, h: Pharmatex hüvelykúp. Ezt bármelyik gyógyszertárban belehet szerezni. Nem is olyan drága. 2200 FT és 10 db-os. Aktus elött 10-15 perccel kell fölhelyezni és megvárni amig szétolvad. Utánna mehet a menet. Egymagában csak 86%-os védelmet nyújt, szal a gumival 100%. És, ha a gumi kilyukad még ott a kúp. Nagyon kicsi az esélye annak, h teherbe esnél. És ráadásul még a kúp fertőtlenítő hatású, de egymagában sze nélkül nem ajánlják. Remélem tudtam segíteni :) Ha még bármi kérdés van írj nyugodtan. És ne félj. Nem olyan könnyű teherbe esni, mint ahogy hiszed. Csak bízz magadban ;-)
2008. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,sok önbizalmat adtál nekem:)ugyérzem a 7végi légyottomnál nem fogok izgulni,és teljes biztonságban fogom magam érezni valszín beszerzek egy ien pharmatex terméket bár hallottam már patentex kúpról is ami állítólag még jobb,nem tudom ti hallottatok e róla ha igen mi a tapasztalat?
2008. jún. 8. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Rakj a pasid péniszére 5 óvszert ha ez sem ad nyugalmat akkor te beteg vagy és menj el pszihiáterhez
2013. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle mikor még megvolt. Legtöbbször análoztunk de igy is lett 2 gyerek

47/n

2022. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!