Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után mennyek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mennyek el nőgyógyászhoz, ha lehet hogy terhes vagyok? Mert vettem 2 db tesztet az egyik azt mutatta hogy terhes vagyok, a másik azt hogy nem.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb, mert olyan van, hogy az vagy, de negatív, de olyan nincs, hogy nem vagy terhes, de pozitív. Ha pozitív, akkor az vagy és kész!
2013. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mennyi idő után menjek el orvoshoz?
2013. márc. 17. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Már most mehetsz, mivel az egyik teszted pozitív lett, tehát kimutatható a terhesség.
2013. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A holnap reggel problémát okoz? És a dél? Délután?


Bár szerintem várd meg a 9 hónapot, hátha elmúlik, vagy esetleg kipottyan csak úgy magától!


Hülye kérdésre hülye válasz, tessék!

2013. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NodameCantabile válasza:

Szia!

Alapvetően irány az orvos. De ha mé nem tudsz elmenni, mert kitudja a mai egészségügyi ellátásban mikor kerülsz sorra, vegyél többféle tesztet, mondjuk 3-at, és akkor arányra tudhatod hogy ha mondjuk ezzel a kettővel együtt 5ből 3 + lesz, akkor hát gyereked van!

De mindenképp orvos!

2013. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már a teszt kimutatta, azonnal menj. Nálunk időpontot kell kérni, ha nálatok is azt kell akkor meg azt kérj, holnap hétfő, a saját érdekedben ez legyen az első!
2013. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen saját érdekedben?!Ha kis esélye is megvan arra hogy terhes a kérdező,akkor a születendő gyermeke érdekében irány az orvos.


Amúgy a kérdésedre válaszolva,az első két és fél hétben nem számít,hogy orvoshoz mész,mert nem mutatható ki 100%-osan a terhesség.Szerintem tisztelt kérdező,várj még egy hetet,ami a kérdést leszámítva már le is telt,csinálj még egy tesztet,és ha az is pozitív akkor boldog kisbabavárást kívánok,és keresd fel a nőgyógyászodat.

2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!