Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyha esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha esemény utáni tabletta után 5 nappal újra megjön, akkor valószínű, hogy nem vagyok terhes, igaz?

Figyelt kérdés
Sajnos történt egy kis baleset.. A történtek után 25 órával bevettem a tablettát(hamarabb sajnos nem tudtam).Ez két nappal a menstruációm után volt. 5 napra rá megint megjött(gondolom az esemény utáni tabletta miatt).Most viszont késik 3 napja.. Az az igazság,hogy idegeskedek is.Ez normális?
2013. ápr. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy az ilyen kérdést miért nem anyádtól vagy a nőgyógyászodtól kérdezed? Ha valaki ír valami hatalmas kamut,ami megnyugtat téged, akkor elhiszed és mintha semmi sem történt volna tovább állsz?

Istenem...

2013. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- betegtájékoztató (előnye, hogy kéznél van, nagyon türelmes, nem fecseg senkinek és nem kérdez vissza),

- orvos,

- anyukád.


Amúgy a tabletta annyira összezavarja a ciklusodat, hogy talán 3 hónap múlva jön rendbe.

2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!