Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a barátnőm terhes? Szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ben18 kérdése:

Lehet a barátnőm terhes? Szed fogamzásgátlót (Maitalon), múlthéten beteg volt kicsit, így az orvos felírt neki antibiotikumot is. Ma együtt voltunk, de nem mentem el.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod te hogy hogyan szaporodnak az emlősök?

Akkor tudnod kéne a választ is.

2013. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mástól igen.
2013. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen.
2013. ápr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is vannak spermák! Nézze meg a bnőd, hogy mit ír a fogamzásgátló és az antibiotikum betegtájékoztatója ilyen esetekre! Én pont nemrégen jártam így. Elfelejtettem, hogy antibiotikum kúrát kezdtem el és úgy voltunk együtt. Terhes nem lettem, az antibiotikum papírja nem írta, hogy fogamzásgátló hatását csökkentené.
2013. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!