Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor szünetet kell tartani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szünetet kell tartani a fogamzásgátlóval egy hétig utána ha elkezdem mikortól vég megint?

Figyelt kérdés
Nekem úgy van hogy egy havit beszedek utána egy hét szünetet kell tartani és ugye közbe meg is jön. Ilyenkor mikor abba hagyom azon a héten már nem is hat a gyógyszer? Valamint ha letelik az egy hét és kezdem a következő havit mikortól nyújt védelmet? azonnal?

2013. máj. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn 11 órától.
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MI LENNE, ha elolvasnád a betegtájékoztatót???? KÉRLEK olvasd el! Lehet, hogy neked nem is kell szünetet tartani, áhhhh. Mindig véd, ha rendesen szeded be, de mi a sz*rnak szeded, ha semmit nem tudsz róla?
2013. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam nem egyszer de tudod erről nincs szó hogy amikor szünetet tartasz akkor is véd-e de szívesen belinkelem neked. Tudom hogy mikor véd de ebben nem vagyok egészen biztos. De köszönöm a válaszodat.
2013. máj. 6. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig mindegyik írja, hogy véd. Ha szerinted az 1 hetes szünetbe és utána nem védene egy ideig, akkor arra a kb 2 hétre, amikor védene(elméleted szerint) ki a jó isten szedné?
2013. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!