Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát csak háziorvosnál lehet kiváltani vagy bármelyik orvosnál?

Figyelt kérdés
még 2 kérdés: korhatár nélkül odaadja? elmagyarázza az alapvető dolgokat,hogy hogyan kell szedni?
2013. jún. 26. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót pont hogy nem írhat fel házioorvos csak a szakorvos azaz a nőgyógyász aki igen felírja akkor is ha 14 vagy és elmond mindent hogy hogyan is kell alkalmazni hogy védjen is
2013. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és akinek nincs nőgyógyásza?:S és nincs 14 éves (én vagyok annyi)
2013. jún. 26. 13:34
 3/20 eperke20 válasza:
16 év alatt nem írják fel jobb esetben. Először elmész nőgyógyászhoz, ő megvizsgál stb. felírja a tabit. Utána már a háziorvos is felírhatja.
2013. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nőgyógyászt hogy lehet "szerezni" ? nekem nincs..
2013. jún. 26. 13:38
 5/20 anonim ***** válasza:
ha nincs nőgygyászod akkor keress eggyet :) és aki nincs 14 de te vagy akkor nem vagy kül nem kérded így :)a háziorvos csak akkor írhatja fel ha előtte a nőgyógyásztól kérsz egy papírt róla h te azt szeded kül nem írhatja fel én már csak tudom! és nem igaz h nem írják fel 16 alatt nincs korhatár ink felírják mint legközelebb abortuszra menjen vissza az illető
2013. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
elmész a kórházba ahol a szakrendelők vannak tudod és ott van nőgyógyász is akár több is és az egyikhez bejelentkezel ennyire egyszerű
2013. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Nődokihoz kell menni ő felír egyet ami szerinte neked a legjobb, csinál egy rákszűrést és az érvényes rákszűréssel és javaslattal már a házi orvos is felírta. De a fog.gátló egy hormon tartalmú gyógyszer és az ember azért szedi h.ne legyen terhes ez nem olyan gyógyszer amit mindenhol belehet szerezni. Szóval nődoki, és szerintem a 16éves is fiatal hozzá de általában felírják mint h.abortusz legyen a felelőtlen szexszelgetésekből.
2013. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Beírod a gugliba a lakhelyedet, és hogy nőgyógyászat. Ott van egy telefonszám, felhívod, hogy kell-e időpontot kérni. Majd odamész, megvizsgál, elküld jobb esetben vérvételre, aztán vagy felírja, vagy nem. Jobb lenne elmondanod anyukádnak, mert nem kevés pénz az egyszerre, meg ha valami történik veled, el kell mondania az orvosoknak, hogy milyen gyógyszereket szedsz.
2013. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. jún. 26. 14:05
 10/20 A kérdező kommentje:
még annyit hogy időbe mennyi ideig tart mire beiratkozok nőgyógyászhoz, és végre kiválthatom?
2013. jún. 26. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!