Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy védekezésként elkezdek fogamzásgátlót szedni,mivel állítólag az a fiúknak 'kényelmesebb'. Viszont azt mondták hogy ettől hízni is lehet,azt viszont nem szeretnék.

2013. júl. 17. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Sőt, fogyni is.

Van, akinek trombózisa lesz tőle.

Van, akinek csak a melle nő meg.

Van, aki pattanásos lesz és van, akinek pont attól múlik el.


Teljesen egyén- és gyógyszerfüggő.

2013. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez jó tömegnővelő helyett? 14/F
2013. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
XD gyúrsz :) ? Én is :s 21f
2013. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
demég hogy!
2013. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a fogamzásgátlótól nem lehet. Az ételtől lehet, amit megeszel. BIZONYOS nőknél a BIZONYOS fogamzásgátlók növelHETik az étvágyat, de hogy megeszed-e a többletet, az már rajtad múlik.

Én fogamzásgátló mellett pl. fogytam, nem is keveset.

2013. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Helytelenül tudja az előző válaszoló, csak simán a fogamzásgátlótól is lehet, hiszen hormont tartalmaz, tehát simán felboríthatja a tested helyes működését.
2013. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

# 7: Nem én találtam ki. Nőgyógyász oktatott ki, hogy önmagában a fogamzásgátló nem okoz hízást.

Azért hormonból is sokféle van, és a fogamzásgátlók semmi olyan hormont nem tartalmaznak, amelyek a hízással/fogyással vannak összefüggésben.

2013. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyit szedsz. Napi egy zsáktól lazán elhízol.
2013. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász oktatott ki? Engem nőgyógyászok tettek tönkre, amikor elküldtek, hogy nincs semmi bajom, miközben meg sem vizsgáltak rendesen, vagy épp felelőtlenül írták fel nekem a fogamzásgátlót. Azóta eltelt már pár év, de még mindig nyögöm a mellékhatásait.
2013. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!