Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális az, ha 9 hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha 9 hónap gyógyszerszedés után eltolódik egy nappal a menzeszem, és a mennyisége is jóval kevesebb?

Figyelt kérdés

AZ első 8-9 hónapban abszolút semmi gond nem volt a menzeszemmel, viszont áprilisban először eltolódott egy teljes nappal, pedig ugyan úgy szedtem mindig a gyógyszerem, a vérmennyiség peig mintha folyamatosan csökkenne.

A normális eddig úgy volt, hogy a menzesz első 2 napjában erős volt a vérzés (napi min. 4-5 normál vagy super tampon), utána kezdett csökkenni, és 4 napig tartott.

Pár hónapja elkezdtem pár órával korábban szedni, hogy újra szerdán délelőtt és ne csütörtökön jöjjön meg, viszont a mennyiség még mindig furcsán nagyon kevés. Naponta 2, maximum 3 vékony tisztasági betét kell csak és ennyi. És így is csak 2, 2és fél napig tart az egész.

Velem van gond? Vagy másik gyógyszert kellene szednem?


Fogok menni mostmár orvoshoz is, csak 2 hét múlva, mert addigra kaptam időpontot.


köszi L/19


2013. júl. 24. 14:42
 1/6 anonim válasza:

Nekem is pontosan így volt, csak nekem a 7. hónap után. Nem tudom miért, de valahogy nem aggódtam miatta, lehet, hogy kéne? :)

11 hónapja szedem :)

2013. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mennyiségváltozás az elején nem szokatlan. Az eltolódás még évek múlva is előfordulhat. Én 4 éve szedtem mikor elsőnek előfordult h késett egy napot. Megkérdeztem az orvost és mondta h gyógyszer mellett is sokminden befolyásolhatja. Hízás, fogyás, idegesség..... stb. Viszont az h nincs még 3 nap sem az sztem már nincs egészen rendben. Mindenképp mond el a dokinak az aggályaidat.
2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát engem zavar egy kicsit, én egy éve szedem már, de majd a doki megmondja:)
2013. júl. 24. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eltolódott egy nappal.. Viszont nekem a mennyisége ugyan annyi. Ha majd mond rá vmit a doki megosztanád velem?
2013. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4 Persze:)

Voltam ma dokinál, aki az aggájaim ellenére aztmondta, hogy abszolút nincs semmi gond, ez teljesen normális. A mennyiséggel is az lehet csak a baj szerinte, hogy keveset iszok.

Úgyhogy most megnyugodtam:)

2013. júl. 29. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:) Akkor én is megnyugodtam
2013. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!