Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma voltam (aug 2) nőgyógyászná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam (aug 2) nőgyógyásznál. Szeptember 14-én megyek férjhez. Tegnap lett hétfőn (július 3o) lett vége a menzeszemnek. Milligest-et írtak fel. Mikor kell kezdenem a szedését? Mikor fog megjönni legközelebb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

pontosan 2 hét múlva -.-

Úgy nem gondolod komolyan, hogy mi gép mögül tudjuk hány napos a periódusod, hány napig véreztél, pontosan mikor kezdtél el júli végén menstruálni, és hogy a nőgyógyász neked a fogamzásgátlóról mit mondott -.-

Amúgy meg van használati utasítás, amit Beteg tájékoztatónak hívnak -.-

2013. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy eldicsekedtél, hogy férjhez mész. Bár szerintem senki sem volt erre kíváncsi.


Menzesz 1. napján kell kezdened, kb 2,5-3 hét múlva fog megjönni, ha 28 napos a ciklusod.

2013. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tegnap lett hétfőn (július 3o) lett vége a menzeszemnek."


Kedd volt júli 30....

2013. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez releváns információ, hogy férjhez mentél? Mi köze ennek a menstruációdhoz, fogamzásgátlóhoz?
2013. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én meg elmentem epret szedni. 2 hét múlva jön ki a kocsim szervizből, de ma délben 37 fok volt. Akkor most vagyok 180 cm vagy nem ?
2013. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük, Emese. Csupa releváns infó. Az esküvőd senkit nem érdekel, a ciklusodat meg nem ismerem.Te tudod, mikor jön meg legközelebb, én azt honnan az istenből számoljam ki? Ideális esetben valamikor aug. 20. után.

A betegtájékoztató nem dísznek van, ha még nem váltottad volna ki, google a barátod. A legtöbb gyógyszert a mensi első napján kell elkezdeni. Ja és akármit is ír, az első hónapban kell mellette gumi, mert nem kizárt, hogy nem hat teljesen.

Bár én a helyedben várnék még egy hónapot, ugyanis az első 1-2 levél mellett gyakori, hogy végig vagy csak úgy random vérzik az ember, az meg elég ciki lenne a nászéjszakán pl.

2013. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Feltételezem h azért írta, h mikor megy férjhez, mert nem akarná h akkor jöjjön meg a mensije. Ne bántsátok már ezért!

Amúgy a gyógyszerhez nem tudok hozzászólni, nem ismerem.

2013. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!