Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most használok először Nuvarin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most használok először Nuvaringet, de nekem olyan rövid a hüvelyem, hogy a gyűrű vége konkrétan a hüvelybemenetemnél van kb. Ez baj?

Figyelt kérdés
Persze, azért nem lóg ki, de ha benyúlok, akkor azonnal ott van, tovább pedig nem tudom már nyomni. Egyrészt félek hogy így ki fog esni egy akármilyen kisebb megerőltetés közben, pl ha táncolok, vagy edzek, vagy akármi. Másrészt pedig így egyáltalán nem fogunk tudni szexelni a barátommal úgy, hogy közben bent van a gyűrű, pedig eddig nagyrészt olyanokat olvastam hogy senkit se zavar és bent van szex közben is. Szóval muszáj lesz kiszedni, ami egyáltalán nem higiénikus, főleg ha mondjuk esetleg kedvünk támad nem otthon szexelni hanem valahol máshol :D
2013. szept. 26. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
a Nuvaring rossz választás volt 26/N
2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Kezdő nuvaringes, csak ennyit mondok.. :D

Normális, ha úgy érzed, hogy nagyon lent van. Kiesni nem fog, mert a méhszájad köré "rendezkedett be", tehát az tartja.

Szex közben, amikor felizgulsz, megnyúlik a hüvely, így feljebb kerül a gyűrű is.

Nekem is mindig lent van, de sose okoz gondot szexnél, sose esik ki, stb. :)


Különben én akkor érzem a leglejjebb, amikor wc-n ülök. De ha felállok és úgy nézem meg, máris 1 ujjnyira fent van.


Első válaszoló: a hüvelygyűrű jobb választás, mint a tabletta, de ez mellékes.

2013. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne legyen kint a hüvelyedből! Bár azért jó lenne ,ha megpróbálnád még egyszer feljebb nyomni. De ha úgy érzed nem tudod, akkor szexeljél...komolyan :D. Akkor tuti biztos, hogy a helyére kerül.

Egyébként nem értem , miért nem tudna bent lenni az együttlét alatt? Általában tényleg nem zavarja a férfiakat, az én barátomnak sem volt vele problémája(pedig gyűrű nélkül is szexeltünk, és azt mondta semmi különbség). Persze lehet a Te párod más, de előtte azért próbáljátok ki.

2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
nem jobb választás, kiemelkedően sokan kaptak tőle trombózist. mindkettő rossz, a tabletta is és ez is.
2013. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért én is tisztában vagyok vele, hogy megnyúlik a hüvelyem, ha felizgulok, nem kell hülyének nézni. De annyira nem nyúlik meg, hogy ne zavarjon. kitágulva is kb csak ilyen 15 cm a hüvelyem, ez a gyűrű meg elfoglal minden helyet szinte majdnem.
2013. szept. 26. 20:52
 6/23 anonim ***** válasza:

Bizony, jól mondja a második:D Nekem egyszer egy heves szex után annyira magasabb volt a gyűrű, hogy az én mini ujjaim el sem érték :)

De nyugi, anatómiailag nem tud olyan helyre csúszni, ahonnan ne lehetne kivenni "házilag"

2013. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ezt a bunkó, lekezelő stílust, kérdező..


Válaszoljon neked a halál.


Első: mindegyik fogamzásgátlónál ugyanakkora a trombózis esélye, tehát ez még mindig nem a gyűrű hibája.

2013. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Aki trombózissal meg ilyesféle hülyeségekkel zaklat, az maradjon inkább csöndben, a kérdés nem erre vonatkozott. Nem szoktam soha bunkó lenni, de ilyen hülye válaszok után lehetetlen kedvesnek lenni. Egyébként szedtem ezelőtt gyógyszert is, és attól se lett semmi bajom, csak folyton elfelejtettem beszedni, ezért álltam most erre át.

Minden ember más, nekem nem nyúlik meg ilyen végtelenül hosszúra a hüvelyem, mondom, csak maximum 15 centiig, pont amekkora a barátom pénisze, és nem tudom elképzelni, hogy hogy ne zavarná majd őt ez, ha folyamatosan hozzá fog érni.

2013. szept. 26. 21:01
 9/23 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor majd meglátod, hogy 2-3 aktus után egyáltalán nem fogja zavarni.

Addig meg bunkózz továbbra is, mi csak segíteni akartunk. Mivel én is ugyanilyen helyzetben vagyok, de hát mindegy neked. Csak mondod a saját hlyeségedet.. Én 4 éve használom, van benne tapasztalatom..

2013. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amúgy a 15 cm hosszú hüvely teljesen normális, tehát abbahagyhatod a hisztit nyugodtan.
2013. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!