Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomnál milyen fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál milyen fogamzásgátlót érdemes használni?

Figyelt kérdés
Még nem voltam együtt senkivel, 19 vagyok és nem igazán mozgok otthon ilyen ügyekben, Például azt sem tudom, hol lehet ilyesmit kapni, elég szégyellős vagyok, hogy egy közértbe vegyek, ott láttam eddig óvszereket, de egyáltalán nem ismerem azokat sem. Vagy például nekem kéne megvennem, vagy a srácnak, vagy közösen stb...
2013. okt. 8. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
óvszert...
2013. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gumi, extra safe


ha extra méret lesz nála saját

2013. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első alkalommal gumi a legjobb. És a gumit azt a fiúnak illik venni.(legalábbis én így tudom) Azért is, mert te nem tudod milyen kell a pasinak, különböző méretek vannak ám és te még nem tudod mi lesz a csomagban.

Ha tartós kapcsolatod van akkor érdemes tabira váltani, ezt nőgyógyász vagy háziorvos írhatja fel. ( én sunyi módon mindig háziorvossal iratom :P)

2013. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég... akkor te még ne szexelj! Amúgy óvszert ajánlok elsőre. Én a férfira bíznám, nála legyen. Ha annyira meg akar dönteni, és még értelmes is, éés még szeret is (had feltételezzem már), lesz nála. Pláne ha elmondod, hogy szűz vagy...
2013. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem tartok ott, csak úgy gondoltam, jó előre gondolkodni és nem a pillanat hevében valamit elszúrni :) Csak sajnos nálunk a családban ezek tabu témák tehát nagyon nem lettem a dolgokról felvilágosítva.
2013. okt. 8. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Óvszert.

Jobb a pasinak megvenni. Főleg első alkalomra neki illik készülni, anélkül pedig ne engedd!

Jó az is, ha végszükség esetére a lánynál is van.

Komolyabb kapcsolatban pedig simán vehet mindkettő, esetleg megbeszélik, mikor ki vesz.

Én is szégyelltem megfele venni az elsőt, idegeskedtem, aztán bementem a gyógyszertárba, nem volt bent senki más, csak az eladó, kikértem, ideadta, kijöttem, és arra gondoltam, hogy huh, nem is volt olyan gáz. Előtte néhány hónapig csak ő vette. Azóta vettem már én is párszor, de jobban szeretem, ha a párom veszi meg.

19/L

2013. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem sokszor a szülőket. Miért olyan nehéz felvilágosítani a gyereket? Miért kell, hogy ez ennyire tabu legyen? Szegény nem felvilágosított gyerek majd esetleg eléjük áll, hogy anyu, apu, terhes vagyok, nem tudom, hogyan történt.


Mostmár neten elég jól tudsz a védekezésről tájékozódni, ha a szüleid nem világosítottak fel, vagy ha majd lesz egy komoly barátod, vele közösen is megbeszélhetitek.

A lényeg, hogy mindig védekezz!

2013. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!