Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert hiszi minden tini azt h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi minden tini azt h olyan konnyu gyereket csinalni es teherbe esni?

Figyelt kérdés
minden masodik kerdes arrol szol h terhes e valki...attol, hogy berakja egyszer a peniszet a punciba meg nem terhes valaki...sot valakinek eg akkor sem sikerul ha jokor csinaljak es vegig vagyis bele is elvez...nem ertem a tiniket...ha ez igy lenne akkor majdnem minden 16-17eves lany pocakkal jarna...
2009. nov. 11. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenhol ijesztgetik őket...Továbbá általában úgy van, ha az ember nem akar valamit tuti bekövetkezik...De ha akarja akkor az Istennek sem...
2009. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de total most nemertem minek kell ijezgetni oket?az anyamek 12evig dugtak megszakitassal es nemlett gyerek...utanna jott a kistesom es tabi is:D:D:D
2009. nov. 11. 22:16
 3/21 anonim ***** válasza:

na vajon miért.... állandóan riogatják őket de nem mondanak elég konkrétat

mi az eredmény. minden szartól tartanak hogy most nem lesz-e 'baleset'

2009. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hidd el van olyan típus akibe hacsak egyszer beleélvezel tök mindegy melyik nap, egyből terhes lesz. Mondta egy barátnőmnek a nőgyógyásza, hogy egyszer fog elszakadni a gumi és jön a gyerek úgy vigyázzon.
2009. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 100%-os védelem, hacsak nem alkalmazzák a görög módszert.
2009. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jah hat en elhiszem....de ilyenek, hogy meg elonedv sem volt a farkan es ugy berakta...te joisten....oylan rohoghetnekem van ilyen kerdeseknel:D:D:D
2009. nov. 11. 22:23
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
igaz, nem könnyű teherbe esni, főleg akkor nem, ha már direkt szeretnénk, de azért az esély ott van rá szinte mindig... én inkább azt nem értem, hogyha a sok kis taknyosnak van már esze a szexhez, akkor a védekezésről miért tudnak ilyen keveset?
2009. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem tudnak is rola, csak kiakarjak probalni hogy miylen gumi nelkul (tudom van tabi de nem tartos kapcsolatnal nemtudom...)
2009. nov. 11. 22:28
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

A helyzet az, hogy a legtöbb esetben az első védekezés nélküli együttlét alkalmával képesek a nők(lányok) teherbe esni...

Azért riogatják a fiatalokat, mert amúgy is hajlamosak gumi nélkül csinálni és, ha nem rémisztik meg őket a valódi veszélyek komolyságáról, megnőne a fiatalkori nemkívánatos terhességek és nemi betegségek száma.

De a kis szarosok még így is gumi és egyéb védekezési eljárások nélkül vágnak bele a dolgok közepébe, ezért aggódnak, hiába mondja nekik az ember, hogy jobb félni, mint megijedni. De a kis szarzsákok ugye mindig mindent jobban tudnak. De rendesen írni azt egyik sem tud, pedig van automatikus helyesírás segédprogram telepítve!!!

2009. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hehehe...te igennagy arc lehetsz:D maris szeretlek
2009. nov. 11. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!