Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Furcsa irritáló fájdalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa irritáló fájdalmas érzés az óvszer felhúzása után és izgatás közben. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Már harmadszor fordul elő hogy a barátnőmmel próbálkozunk de mintha fájna a péniszem vagy irritálna az óvszer. Mitől lehet vagy ha van akkor mi a megoldás rá ? (továbbra is óvszerrel akarunk védekezni)
2009. nov. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem allergia lehet... :S
2009. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom ... :S Ezért írtam kérdést de jó lenne minnél hamarabb megoldást találni rá.
2009. nov. 16. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem allergia. a barátnődnek nincs panasza? ha van akármilyen kicsi is akkor fertőzésetek van, doki. de egyébként is doki...
2009. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintemis allergia.

próbálkozzatok másik óvszerrel.

2009. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:

Allergiás vagy a gumira!

22/F

2009. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, nehogy véletlenül ORVOSHOZ MENJ aki esetleg meg tudja mondani mi bajod.
2009. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg ne menj, semmi értelme.

allergiás vagy a gumira, ehhez nemkell orvos.

2009. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fertőzés biztos nem. Csak engem irritál. Ha allergia akkor mit lehet tenni ellene mert gondolom más guminál is jelentkezni fognak a tünetek tabit meg nemakarunk használni (olyan válaszok nem kellenek h akkor ne csináljátok köszi) Valami megoldás vagy bevállt módszer ?
2009. nov. 18. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:
nem vagy latexérzékeny? am vannak latexmentes gumik, próbáljátok ki, ha az sem jó, akkor lehet hogy magára a gumira vagy allergiás
2009. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!