Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltam dokinál gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam dokinál gyógyszert feliratni. Kb.2 hónap mire megkapom, mert peteérést néz egy hónapig meg ultrahang, labor stb. Addig várjunk vagy elég megbízható csak a gumi?

Figyelt kérdés
Már nagyon kívánjuk egymást, de kibírjuk ha nagyon muszáj, bár az együttalvásoknál azért lehet gond.
2009. nov. 19. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet gumival. Sokan csinálják azzal csak sokkal körülményesebb szóval annyi hogy figyeljetek oda ne szakadjon ki stb...
2009. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért szerettem volna eleinte gumi+tabletta, aztán később csak tableta, de nem bízom annyira magunkban hogy 2 hónapig még kibírjuk, inkább mindig van nálam is gumi, ha egymásnál alszunk.
2009. nov. 19. 12:08
 3/5 thedani ***** válasza:

Gumi+tabletta? Teljesen véd a gumi, és nem szakad ki, nyugodt lehetsz. Legalább 20 teszten végig futtatnak mindegy egyes kotont. Szóval hacsak nem szöggel rögzíted a párod szerszámára akkor tuti nem szakad ki. Miért nem bíznak manapság a fiatalok a gumiban? Hallottam olyat hogy valakik gumival csinálták és a biztonság kedvéért még ki is húzták a vége előtt. Nem értem én ezt.

21\F V.D.

2009. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves előző!:) mert például nálunk durex extra safe szaakdt ki, SZAKSZERŰEN használva:) (soksok éves gyakorlat:D) szoval ezért.. ne is értem hogyan történt.. miután belém ment minden utána vettük észre:\ 72 órás lett a vége.. de nem rémiszgetem a népet, tényleg nagyon kicsi azz esélye h kiszakad... :) ha annyira féltek vegye ki a pali, és utáne te neki szájjal:) v vmi:D
2009. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert ha mégis kiszakad, akkor nem szeretnék 72 órásért rohanni vagy fiatal szülő lenni... Inkább túl biztosra megyek.
2009. nov. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!