Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta befolyásolhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta befolyásolhatja a rendes fogamzásgátló hatását később? 1 hónapra rá

Figyelt kérdés

Nov. 4-én voltam együtt a párommal, 2 napra rá eseményi tablettát vettem be. 5 napra rá, azaz 9-én megjött a vérzésem, ami 2-3 napig tartott. November 25-én kellett volna megjönnie a rendes menstruációmnak, de nem jött meg. A 72 órás tabletta után késhet a vérzés ugye? meddig várjak?

Most írattam fel először fogamzásgátlót. Most szedek majd először,de félek, hogy az előző hónapban bevett 72 órás befolyásolja a hatását. Azt várnám, hogy megjöjjön a vérzésem. Akkor be is vehetem, ha megjön?


2013. dec. 2. 11:59
 1/2 tevetke ***** válasza:

Én hasonlóan jártam. Pont elhatároztam, hogy újra elkezdek fogamzásgátlót szedni. Mielőtt elkezdhettem volna szedni, megtörtént a "baleset", esemény utáni tablettát írt fel az orvos. Én ott helyben meg is kérdeztem tőle, hogy ezután van e valami várakozási idő, amit be kell tartani, ha fogamzásgátlót akarok szedni, hiszen mégis csak egy hormon bombát kellett akkor beszednem. Ő azt mondta, hogy nyugodtan írassam fel, el is kezdhetem egyből szedni, ahogy megjön a menstruációm.

Igaz én olyan bogyót kaptam, ami nem okozott ilyen, hogy is fogalmazzak, köztes vérzést. Nekem az esemény utáni tabi beszedése után csak simán megjött amikor egyébként is kellett volna. Tehát valószínűleg én más gyógyszert kaphattam, mint te. Tehát lehet, hogy a te esetedben esetleg máshogy kell eljárni. Ezt inkább kérdezd meg az orvostól, az a biztos.

2013. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát végülis november 6-án vettem be a 72 órást. 1 hónapja. Szóval elég régen volt. Köszönöm a választ! :)


( Most várom a vérzésem, aztán ha megjön, elkezdem szedni. )

2013. dec. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!