Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan óvszer illat. Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan óvszer illat. Melyik szín milyen?

Figyelt kérdés
Olvasgatom már egy ideje az oldalt, és szerintem minden létező topicot átnéztem, de erre egy átfogó választ nem kaptam. Hogy miért is fontos a kérdés? Bár a méreteim átlagosnak mondhatóak szerintem (14/4) a legutóbbi választásom, azaz a LS UltraSafe nagyon rossz döntés volt. Az anyaga nem volt az igazi, gyűrődött is annak ellenére, hogy viszonylag normálisan rám simult, nade a szaga... uh, mintha a szobámban tartanám a kocsim friss téli gumijait... Igazából gyűrődő gumival nem akarok a dolgok elébe nézni, ezért szerintem a Masculanon kívül nem maradt más választásom. Igen, használtam a Google-t, piros és zöld játszik, azonban semmit nem tudtam a szagukról kideríteni, sem a méretről. Azaz utóbbiról annyit, hogy sejtésem szerint 52-es, de már a LifeSytlest is ebben a hitben vettem meg, aztán tessék.. Kösz előre is a válaszokat.
2009. nov. 24. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy a zöldnek elég édeskés illata van ( lehet, hogy valami gyümölcs, nem ismertem fel )
2009. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ülj le fiam eggyes.....lehetséges hogy egy nóném illatú nem?
2009. nov. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

00:50 köszönöm a válaszod, akkor gondolom nem ilyen egetverően erős gumiszaga van, mint az LS-nek, az valami kiábrándító.


00:52 trollkodj máshol, ha nem tudsz egy normális, érdeklődő kérdésre tisztességesen válaszolni.

2009. nov. 24. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Tutti-frutti illatú a zöld és a narancssárga, azt tudom. Gyerekkoromban lehetett kapni ilyen ízű, illatú rágót. Amikor először kézbe vettem a gumit, rögtön az ugrott be róla. A masculanok 52-es méretűek. A life az54 és a durex 56. Páromnak 4,3 az átmérője és őt szorítják az 52-es gumik. A life az 2x lecsúszott, a durex meg 2x kiszakadt...Szal nekem még mindig a masculan a befutó íz, illat, biztonság, síkosság, anyagminőség tekintetében.
2009. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
08:33 Köszi! Akkor ezek szerint nem lesz megint gumiműhely-szag, eléggé elvette a kedvem minden téren legutóbb... Szórít vagy sem, kipróbálom a zöldet, anélkül úgysem fogok tudni messzemenőbb következtetést levonni.
2009. nov. 24. 14:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer kösz mindenkinek, kipróbáltam a Masculant, tökéletes! Ennyit tudok mondani rá. : )
2009. nov. 26. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Piros (sima), lila(érdesített), zöld(formázott) /ha nem tévedek/ dobozúknak ugyanaz a tutti-frutti illata van, szerintem nagyon kellemes, a legjobb illatú gumi! Kellően síkos is és jó minőségű!
2009. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi párommal a type2-est (azt hiszem lila?) használjuk, és mind a ketten egyet értünk, hogy annak olyan illata van, mint a Kaktusz jégkrémnek. :D Szeretjük.
2011. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!