Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kezdéstől számítva, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kezdéstől számítva, mennyi idő után látszódik a testen változás gyógyszer szedés esetén? (pl. hízás, mellnagyobbodás)

Figyelt kérdés
holnap szedem be először életemben először.

2013. dec. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én se nem híztam, se nem nőtt a mellem tőle.

Ez csak egyéni esetben fordul elő, alapvetően a fogamzásgátlótól sem elhízni nem lehet, sem pedig a mellek nem nőnek meg.

Ezek csak bizonyos lányokra-nőkre lehet ilyen hatással, de általánosságban véve nincs ilyen hatással.

És az elhízás is úgy működik ilyenkor, hogy a gyógyszer hatásából kifolyólag egy megnövekedett étvágy jelentkezhet csak, aminek meg valaki vagy enged vagy nem. Amennyiben nem, úgy elhízni sem fog.

2013. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 6 éve szedek fogamzásgátlót és soha semmi bajom nem lett belőle, nem híztam nem nőttek a melleim, semmi nem történt gyakorlatilag.
2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!