Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ORVOSTANHALLGATOtudnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ORVOSTANHALLGATOtudnatok segiteni? Vagy akarki, aki tud nekem KONKRET valaszt adni, azt is megkoszonom! Esemeny utani tablettaval kapcsolatos!

Figyelt kérdés

Nos tehat egy olyan kerdessel fordulnek hozzatok, hogy ha masfel honapon belul 3x kellett bevennem esemeny utani tablettat (ES NEM AZERT mert felelotlen voltam, hanem mert kiszakadt a gumi), az mennyiben igaz hogy a harmadik nem hat?

legyetek szivesek mellozzetek a ram iranyulo negativ kritikakat mert anelkul is nagyon megvisel a dolog.

segitsegeteket elore is koszonom!


2013. dec. 18. 19:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nagyon is igaz.
2013. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sajnos igaz
2013. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak orvostanhallgató? Orvos már nem is jó? :)


Nagyon is hat. Olyannyira, hogy lehet, hogy végérvényesen elintézted magad ennyi hormonnal (=meddőség). Azért erre ne alapozz. Tudod, Murhpy. Annak mindig könnyebben jön össze (egy gyerek), akinek egyáltalán nem kéne...


"NEM AZERT mert felelotlen voltam, hanem mert kiszakadt a gumi"


Egyébként meg: NE álltasd magad, nagyon is az voltál! Az óvszer 99,9 %-ban MINDIG a felhasználó hibájából szakad. Lehetetlen, hogy 3-szor is beleess, ráadásul 1,5 hónapon belül abba a 0,01 %-ba, amikor az óvszer a hibás.

Meg kellene tanulnod használni azt a szart, ha már a fickód nem tudja, vagy legalább választhatnál olyat, aki tudja.

Böngéssz egy kicsit, hátha rájössz, hogy mit csesztetek el:

[link]

2013. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
TE lenni amugy normális? Fél évente csak egyszer szabad bevenni ilyesmit. tele van hormonnal basz*d.. és egy jó tanács,legközelebb minőséges óvszert használjatok.. egyébként szerintem se hat.de a ttájékoztatón nem ir ilyesmit?
2013. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, mert szerintem egy életre elintézted magad és azt az esélyedet is h valaha te gyereket szülj! Ennyi eszednek lenni...
2013. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a segitokesz valaszokat! termeszetesen az orvos is szamit, ne haragudj :)


kedves negyedik! szerinted en ezzel nem vagyok tisztaban? fokozhatnam de nem teszem. ha oltogatni akarsz valakit mert hulye, kerlek szepen, de tedd mashol! koszonom szepen!

2013. dec. 18. 19:54
 7/13 A kérdező kommentje:

otodik, te is magadra veheted.

ti sem vagtok nalam okosabbak, ha az utolso masfel sor nem jutott el az agyatokig. respect.

es mielptt folytatnatok; leirom megegszer: TUDOM hogy egy idiota, gyoker, felelotlen stb vagyok.

lezartuk a temat? koszonom

2013. dec. 18. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
ó kedves missis.. elnéztést kérek modoromért.nem volt szándékomban megsérteni senkit sem.. csak hát,kicsit idegesitő amikor valaki ennyire felelőtlen,igaz,nem az én életem. A sajátod,azt teszel vele amit akarsz. de ha már ide kiirod,akkor viseld is el a kritikát.Teljes szivemből remélem h nem lesz semmi baj, és h megtanulod ezt egy életre,na meg azt is h h kell egy cotont felhuzni..további szépeket. 4-es voltam
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyébként hány éves vagy?
2013. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az oldal arra van, hogy valaszt kapjak a kerdesemre, nem arra, hogy az egyebkent szamomra ismeretlen emberek engem akarmiyen ertelemben minosito kritikait hallgassam - szerintem. aki itelkezni jon ide, az mar regen rossz es hadd ne menjek bele ebbe a temaba :)

de igazad van, egy eletre megtanulom a lecket, hidd el :)

maradjunk annyiban, hogy nem a 16eves minden farkon ketszer megfordultam korosztaly vagyok, innentol kezdve szerintem lenyegtelen. :)

2013. dec. 18. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!