Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan váltsak gyógyszert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váltsak gyógyszert? Orvos kontra betegtájékoztató?

Figyelt kérdés
Trinoldiolról Belarára váltottam.7napos szünetben voltam a dokinál.Ő azt mondta amikor megjön akkor kezdjem el szedni,de a betegtájékoztatón meg az,hogy szünet nélkül az előző után.Megkérdeztem egy másik dokit ő azt javasolta,hagyjak egy hónap szünetet ki.Miután nem tudtam mit csináljak,így 7 nap szünet után folytattam.Lehet e problémám belőle?
2009. nov. 26. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így váltottam, szerintem a legjobb megoldást választottad. Viszont mivel szerkezetváltás is történt (háromfázisúról egyfázisúra) szerintem védekezzetek mellé egy darabig. (egy-két hétig)

2009. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!igazából így gondoltam,de nem voltam biztos benne.addig is gumi!
2009. nov. 26. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem valójában mindegy. a lényeg h védekezz. az a biztos.
2009. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még nem voltam ilyen helyzetben,ezért paráztam kicsit.mindenki a betegtájékoztatóra hivatkozik,hogy olvassam el..........
2009. nov. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!