Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Betegtájékoztató vagy orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegtájékoztató vagy orvos tanácsa szerint kezdjem?

Figyelt kérdés
Triodenáról térek át most Qlairára. Az orvosom azt mondta h 5. tabimentes napon kezdjem, a betegtájékoztató folyamatos szedést ír elő (szünet nélkül). Segítsetek :@
2009. nov. 26. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az orvosra hallgass. Én arra hallgatnék. Mindenesetre egy hónapot biztos várnék vele, hogy jól hasson, mert hallottam már olyat, hogy áttért valaki alacsonyabb hormontartalmúra és akkor lett terhes.
2009. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj :@. erre nemis gondoltam h egy hónapot várjak, de van benne valami amit írsz! Ezer hála h leírtad, így vigyázok majd :D köszi! Egyébként úgy döntöttem h énis az orvosra hallgatok.
2009. nov. 27. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a betegtájékoztatóra hallgatnék és a védelem is megmaradna úgy!
2009. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!