Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vette észre valamelyikőtök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vette észre valamelyikőtök, hogy a fogamzásgátlótól csökkent a szex utáni vágya?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2009. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy libidócsökkenést okoz a fogamzásgátló.

Jelezd az orvosodnak, fel fog írni egy másik gyógyszert.

2009. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nálam 2 hónap alatt sokat romlott a helyzet. Azelőtt bármikor és bárhol ráugrottam volna a pasimra. 1 éve szedem a tabit, abba fogom hagyni. Most ott tartunk, hogy előre félek, ha szexről van szó.
2009. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Cseréld le a gyógyszert. Nekem is volt ilyen, tönkre is ment a kapcsolatom (9 hónapig szedtem gyógyszert).

Most új párom van, másik gyógyszert szedek. (Cypromixet).

2009. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem se történt semmi, max még jobban növelte.
2009. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy csökkent neki próbálkozzon másik gyógyszerrel. Nem feltételen kell abbahagyni csak mindenkinek más gyógyszer válik be.
2009. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én tabit váltottam, mégse lett jobb. De egy próbát megér, az igaz.
2009. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem nemtudom, mert azóta szedek foggátlót amint elkezdtem a szexuális életet, így nemtudom h milyen lennék gyógyszer nélkül:d
2009. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát most tartok a második levél felénél kb. és 2 hete nem gondoltam a szexre, azelőtt meg 3 nap mulva már megőrültem. De nem is nedvesedem annyira azt vettem észre. Lehet hogy váltanom kéne nekem is? MErt barátom nagyon szomorú már,hogy ilyen érzéketlen lettem.
2009. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 3 hónapig szedtem Melianet. Borzalmas volt, egyszerűen már akkor rosszul éreztem magam, ha szexre kellett gondolnom. Azóta nem szedek gyógyszert. Azt is csak kísérleti jelleggel szedtem, de soha többet semmit..
2009. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!