Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anális szex és terhesség. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex és terhesség. Nem a szokásos tévhit!?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel szeretkeztem a barátnőmmel hüvelyi úton, óvszerrel. Elélveztem, majd miután letörölgettem péniszemet és eltelt egy kis idő, óvszer nélkül análisan szeretkeztünk. Használtunk síkosítót is természetesen, és ezért a popsinyílása körül eléggé ,,nyálkás" volt. A kérdésem: ha a síkosító esetleg keveredett valahogy az előváladékommal, lefolyhatott-e a hüvelyébe, és lehet-e ettől terhes? Nem élveztem a popsijába. Az is érdekelne, hogy miután már egyszer elélveztem (az óvszerbe), van-e egyáltalán előváladék? Köszönöm.
2009. nov. 29. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

édes istenem .....

ha eza kérdés most komoly, én a falnak megyek

2009. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Éppenséggel komoly, tudom, hogy kérdeztek már hasonlóakat, de ez most szerintem nem annyira blőd kérdés.
2009. nov. 29. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
azt nem hagytad le hogy"és nem lehet valami kissebb mellékutca a bele és a hüvelye közt amin a sikositós szabadulóművész spermád lerövidítette az utat?"----édi
2009. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de épp ez az, hogy nem a bele és a hüvelye között... hanem az ánusza körüli síkosító-tócsába ha esetleg belekeveredett az előváladék, mikor kihúztam a péniszem, és az mondjuk lefolyt... na EZ érdekelne.
2009. nov. 29. 20:20
 5/12 anonim ***** válasza:
dehogyis nem lesz semmi baja,annyira azért nem fürgék...ha nem nyomtad fel az ujjad nem sok rá az esély.....
2009. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ujjam biztos nem dugtam fel neki. Én csak a lefolyástól félek. Nem tudom, megnyugodhatok-e. Majd 3 hét múlva kiderül, akkor fog megjönni neki (remélhetőleg). Köszönöm.
2009. nov. 29. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
figyi,esélytelen hogy baja van,kivéve ha utána fejre állt vagy valami,velem is volt ilyen sőt hogy mikor még nem szedtem tabit is direkt oda élvezett a puncimra és semmi bajom nem lett...17/L
2009. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm...esetleg, mint lány, meg tudnád mondani, hogy ha az eset a menstruáció végétől számított 4-5. napon volt, az mennyiben változtatja a terhesség esélyeit (növeli vagy csökkenti)?
2009. nov. 29. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát tegyük fel h 5 napos a menstruációja és a 4-5. napon volt, akkor a 10.nap körül lehetett a ciklusba. A peteérés 14.nap körül van, ami lehet akár a 16. vagy a 12.nap is. De ne számolgass, tuti nem esett teherbe:) Azért nem megy olyan könnyen...
2009. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó, szerintem kár a kiröhögés, mert igenis lehetséges. Mert lehettél spermás még valamilyen szinten, és az érvelésed jogos, persze ennek nagyon kicsi az esélye. Menzesz után ez akkor kb a 11-12. nap lehet neki (csiklusfüggő ez is), háát az még szerintem korai, inkább 14. nap körül kell aggódni, de persze megintcsak nem lehetetlen. Ezeknek együtt az esélye persze minimális, szerintem ne aggódj. Máskor viszont inkább mosakodj meg, ne csak "megtöröld".
2009. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!