Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal, elszakadt az óvszer. Nagy nehezen szereztünk esemény utáni tablettát, bevettem mindkettőt 12 óra eltéréssel még 48 órán belül. A menstruációm most 4 napja késik, óriási gázban vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szüleimmal nem olyan a kapcsolatom, hogy ilyeneket el tudjak nekik mondani, mert abból kölcsönös gyilkolás lenne. Segítség, mit tegyek?
2008. júl. 17. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem volt rá szükségem, akkor azt mondta az orvos, hogy 4-5 nappal előre hozhatja, ill. hátra is tolhatja a mestruációt a magas hormon tartalom miatt, ugyhogy szerintem ne aggódj, mert a stressz hatására is tolódhat!! Nagyon kevés az esélye, hogy az esemény utáni tabletta mellett terhes lennél.
2008. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem ahogy bevettem 2hétre rá megjött....a gyogyszer elörehozza a menstruáciot.
2008. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bevettem és késett több mint egy hetet!ne györcsölj nygodj meg ha bevetted nem valoszinü hzogy terhes lennél!ha megnyugszol lehet hogy meg fo jönni!:)
2008. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nemhiszem h eseményi utáni után terhes maradtál... bár ilyenről is hallottam már... ha nagyon félsz akkor ha eltelt már a balaest óta 9-10 nap akkor csinálj tesztet! hátha megnyugtat!
2008. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!