Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szombat éjjel voltam együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat éjjel voltam együtt a barátnőmmel és elszakadt a gumi! De rá 10 órára már bevette a 72órás tablettát! Mikor derül ki hogy sikerült, vagyis hogy nem lesz semmi baj? és hogyan derül ki? de amúgy biztos a tabletta ugye?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hamar vette is be meg nagy adag hormon van benne ,ugyhogy nem valoszínü hogy baj lenne.akkor fog kiderülni,ha a barátnödnek megjön a következö menstruációja de a gyogyszer tolhatja a menstruációt elöre és hátra is.
2008. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
ha bevette a gyógyszert akkor rá két három napra meg kell hogy jöjjön neki. ha a negyedik napra sem jön meg akkor irány az orvos, mivel ez egy hormonbomba ami a petesejt beágyazódását akadályozza meg és igen elég erős szer tehát szerintem nem lesz terhes. de kiváncsi vagyok hogy mi lesz és remélem vissza irsz nekem! kössszi és remélem megnyugtattalak.
2008. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 2szer vettem be ilyen gyogyszer tés egyszer sem jött meg 2-3 napon belül mégsem lettem terhes nem muszály megjönnie mert ez a beágyazodást akadályozza meg.
2008. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszer bevétele után 3-4 órára hányingere van a barátnődnek és ki is jön belőle a cucc, akkor kell iratni egy másik tabit. De ha nem volt semmilyen mellékhatása, akkor nyugi, nincs semmi baj. És igen, a tabletta biztos, hogy véd.
2008. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a 2-3 napra utána megjön az hülyeség! van akinek előrehozza van akinek eltolja vagy akinek rendesen jön meg! ez egyén függö! hát ha mostanában várható a mezeszed akkor onnan majd megtudod de egy terhességi teszt 9-10. nap körül kimutatja már.
2008. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!