Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 22-én kellett volna megjönnie,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-én kellett volna megjönnie, de nem jött! Fáj a hasam mintha megakarna jönni. Szeretkeztünk a párommal a hétvégén 4-szer! Csináltam tesztet negatív lett. Eddig 1-2nappal hamarabb jött meg. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Védekeztetek?
2008. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
miért izgulsz ennyire még csak 1napja késik!!!Nyugi amugy sem fogod érezni már most ha terhes lennél.
2008. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy negatív lett mivel csak kb 2 hetes terhességet mutat már ki (vannak oylanok is amik kicsit korábbit is), nem pedig 1 naposat
2008. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Sztem hülyeség h 2 hetes terhességet mutat ki. Én úgy tudom h 2-3 napost már biztosra kimutatja csak mindenképp reggel kell csinálni!!

am meg ha védekeztetek akkor mincs para.. ha nem szakadt ki a gumi ha azzal védekeztetek. am is van h változik a mensid és akkor is késhet, hamarabb jöhet... nyugi!!;)

2008. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdés:

Mennyire megbízhatók a terhességi tesztek?

Válasz:

A kereskedelemben kapható tesztek rendkívül megbízhatóak, csaknem 100%-ban. A hiba bennünk van.

A HCG szint csak akkor mérhető, akkor lesz a teszt pozitív, ha a termelt HCG mennyisége elért egy értéket. Ez a jelenlegi teszteknél kb 25 IU (nemzetközi egység)-nél van, ami a fogamzást követő 10-12. napnál következik be....

Dr. Csákány M. György"


Forrás: [link] (oldal alja)

2008. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

My bad.. .tényleg van olyan ami kimutatja a beágyazodás után 1-3 nappal ( [link] )


Mondjuk tényleg ha túl korán végzed el akkor lehet hogy annak ellenére hogy terhes vagy nem emelkedett a határérték felé a hormonszinted és negatív eredményt adhat szóval itt jobb kicsivel később

2008. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk,mindig kiveszi mielőtt elmegy!Olyan tesztet vettem ami a mensi elmaradása után 1 nappal el lehet végezni!reggel csináltam,ahogy kelé!
2008. júl. 23. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ajj:(Miért nem szedsz inkább tabit?vagy ha nem akarsz hormont akkor valami helyi hatású,Pl:Pharmatex vagy vmi:(
2008. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban lehet venni?
2008. júl. 23. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:

lehet!pharmatex helyi hatásu nem hormontartalmú kúp!

ha ugy alkalmazod ahogy rá van irva a tájékoztatora és nem mosdasz elötte szappannal akkor nem lezs gond:)De ha amellett hasznéáljátok a kihuzos modszert akkor 99,99% hogy nem lesz semmi!

2008. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!