Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez? Egy hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Egy hónapja "baleset" történt szex közben,2 napon belül vettem be esemény utánit. Nem volt peteérésem, de biztosra akartam menni. Egyébként elég rendszertelen a ciklusom és általában 35-40 naponta jön meg.

Figyelt kérdés
Nem szedtem fogamzásgátlót az elmúlt fél évben,de most újra elkezdtem,ugye a menstruáció jelentkezésének első napján kell elkezdeni. Nekem az esemény utáni beszedése után egy héttel meg is jött,de 2 napig tartott és alig-alig jött valami,viszont tuti nem pecsételő volt,nem volt barnás egyáltalán. Furcsa volt mert sokkal hamarabb jött meg,mint kellett volna,de betudtam annak,hogy az eseményutáni felborította a dolgokat. Elkezdtem szedni a tablettát és kb. az 5. naptól kezdve egész nap hatalmas a hasam,fáj,puffad,reggel-este,megállás nélkül,pedig mindig is lapos hasam volt és sosem voltak efféle problémáim.Megőrülök,hogy mi van,ha mégis terhes vagyok,vagy hogy meddig fog ez az egész tartani. Lehet ez a sok hormontól? Volt már hasonló helyzetben valaki?
2014. márc. 30. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!