Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Honnan számoljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Honnan számoljam a következő vérzésem? A rendes vérzésemtől vagy attól a vérzéstől ami a tabletta bevétele után 6 nappal volt? Félnem kéne a terhességtől?

Figyelt kérdés

Egy baleset után 30 órára vettem be egy escapelle nevű esemény utáni tablettát, ovuláció előtt 5 nappal (2-án). Rá 6 napra (8-án) rövid, menstruációszerű vérzésem volt, de nem ugyanolyan volt mint a rendes vérzés és kevesebb is volt. A menstruációmnak ma (20-án) kellett volna megjönnie, de nem jött.(18-án csináltunk egy tesztet, negatív lett)

köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 20. 17:43
 1/2 anonim válasza:

Igaz, nem vettem még be ilyen tablettát, de a tájékoztatókon mindent le szoktak írni. Ha nincs meg a papír, keress rá a neten, biztosan kidobja az elektronikus betegtájékoztatót. Ha ez sem sikerülne, orvos!

Kitartás és türelem! :)

2014. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz én még nem jártam ilyen cipőben de én úgy tudom hogy ezek az esemény utánik nagy hormontartalmú tabletták amik szerintem simán bezavarhatják a vérzést ezért is jöhetett meg. Szerintem csináljatok még egy tesztet pár nap múlva is ha addig nem jön meg.
2014. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!