Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzásgátlóról mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fogamzásgátlóról mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most kezdem el szedni, eddig sose szedtem fogamzás gátlót.

Aki ilyet szed annak mi a tapasztalata róla? Volt esetleg mellékhatás vagy valami egyéb?



2014. jún. 13. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szia en tavaly julius otaszedem eleinte egy kicsit feszult a cicim megereztem h tobbszor ehes vagyok es kicsit tobbet ennek ade ez nehany hobap utan elmult egy kis barnazasom volt tole egyszer ketszer az utolso szem elott de ez egy vagy ket napig tarzot de csak neha jott egy egy potty de a doki azt mondta ez meg nem gond mondjuk belem.nem szokott csak ritkan elvezni a parom es az elso honapban meg hasznaljatok kiegeszito vedekezest meg ugyelj arra h egye gyogyszerek foleg az antibiotikum hatassal van de egyes gyogynovenyek is szoval mielott valami mast is elkesz szedni nezz utana van e ra hatasa es szunetben nem nyujt teljes vedettseget ugy h hasznaljatok kiegeszito vedekezest hat most kb ennyi jutott eszembe de neten is talalsz sok sok infon meg a gyogyszer papirjaba is de ha meg vannak ketsegeid vannak ko nogyogyasz valaszol oldalak csak ird be google-be :)
2014. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!