Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az eselye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supernova123 kérdése:

Mekkora az eselye annak hogy menstruacio vege fele torteno szeretkezes soran terhesseg tortenjen ha elovaladek jott, abbol is minimalis?

Figyelt kérdés
Illetve 1 honappal a szeretkezes utan hanyingeres tunetek lehetnek a leirtak alapjan , van valoszinusege a terhessegnek ?
2014. jún. 22. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

minimális sőt semmi


hányinger bármitől lehet

2014. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem vegyél egy tesztet, a rossmannban van 500ft-ért. de szerintem sincsen baj, nagyon kevés az esély akkor teherbe esni
2014. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen hosszú a ciklusod.

Egy rövid 21-24 napos ciklus mellett, remekül el lehet találni az ovulációt a menstruáció utolsó napjaira (5-7) időzített aktussal. Sőt, akkor a leginkább érdemes együtt lenni, ha gyereket akartok.


Hosszabb ciklusnál nyilván kisebb az esély, de még annál sem lehetetlen.


Egyet árulj már el nekem! Az előváladék mennyiségét mivel méred, amikor az aktus közben is bármikor észrevétlenül távozhat?


Egyébként egy hónappal az aktus után... igen, már pont aktuális a hányinger.

Teszt (tömény pisiből) már rég kimutatja.

2014. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy hogy fiu kent irom a kerdest es meg ilyen fele kerdest nem talaltam es erdekel , akkor ha igy szimpibb akkor tegyuk fel keves elovaladek bejutas soran , szimplan erdekel ez .
2014. jún. 22. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo igy jart eggyik jo baratom sajnos es mint barat probalnak segiteni neki h mi a helyzet csak ense vagyok teljessen tisztaba ezekkel , es kiegeszitenem szeretkezes utan a vart idopontban megjott a baratnoje menstruacioja .
2014. jún. 22. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megjött időben és ugyanolyan volt, mint szokott. Tehát nem kevesebb, akkor nincs miért aggódni, DE nem lesz mindig ilyen szerencsés!


Egy nő a ciklusa BÁRMELY napján teherbe eshet, csak az esélyek változnak.

Az előváladék mennyisége pedig lényegtelen, mert 1) a mennyiség nem árulkodik arról, hogy hány életképes spermium van benne; 2) egyébként is elég egyetlen egy kisfickó, hogy gyerek legyen belőle.


Te pedig tanulj meg írni, mert rém irritáló, hogy úgy kell totózni, hogy éppen mit akarsz!

2014. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom remelem ezzel megtudom nyugtatni a baratom. Koszi nektek .
2014. jún. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!