Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véleményeket kérnék. Mért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxogasi kérdése:

Véleményeket kérnék. Mért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

A párommal mindig óvszerrel védekeztünk és nagyon átellenőriztük m indig,sose volt baj.Egy napja késik most a menzeszem,semmi jele neki,azon kívül,hogy pattanások jelentkeztek az arcomon.2 hete beteg voltam elég erős orvosságokat ittam és még stressz helyzetben is voltam,meg folyton futkároztam,szóval egy szabad percem sem volt mostanában.Terhesség szerintem nem lehet,mert kizárt,hogy az legyek,időben fent volt az óvszer és ki is vette mielőtt előtt elment.

Kérlek normális válaszokat adjatok! :)



2014. júl. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az erős gyógyszerek felboríthatják egy kicsit a dolgaidat. Szerintem pár napig még nem kell aggódnod, simán késhet annyit.

L22

2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy napja késik... de hát az még semmi, ritka dolog ha napra pontos. valószínűleg a betegség és a stressz miatt van, ne aggódj fölöslegesen.
2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!