Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit javasoltok? Most szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Most szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót! Melyik fajta vállt be nektek, mit javasolnátok (aminek kicsi a hormontartalma)? És ti hány évesen kezdtétek el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elkezdése előtt komoly orvosi vizsgálatokon kell(ene) átesni tehát irány a nőgyógyász
2010. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Lindynette 20-at szedek 4. hónapja, ez az első gyógyszerem, eddig minden ok, meg vagyok elégedve vele!

21/L

2010. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem te választod.Az elözö hozzászolo is mint mondotta elöbb a nögyogyász,majd ö a te szervezetednek legmegfelelöbbet ajánlja fel,és ha esetleg az számodra nem jo, nem válik be,problémáid vannak vele akkor visszamész és felir 1másikat.Én már az elsö szexuális kapcsolatom kezdetekor amikor is 16 voltam.
2010. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne itt kérd, hanem nőgyógyásznál, mert csak ő irhat fel, és nem biztos, hogy neked az jó amit más szed. ezért van millio féle fogmazásgátló.
2010. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, azt én jól tudom, hogy orvoshoz kell menni.Megyek is majd hisz rendszeresen járok szűrésre és tudom h ő írja fel,csak kíváncsi voltam, ti hány évesek voltatok és hogy milyet fajtát szedtetek.Köszi
2010. jan. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!