Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésekor normális a minimális menstruáció?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem a Symicia nevű fogamzásgátlót, ami eleinte csökkentette a vérzésem mennyiségét, de mostmár aggasztó szintre lépett. Nagyon aggdóom, hogy ez valami betegség tünete lehet, mert a terhesség ki van zárva. Hamarosan elmegyek az orvosomhoz, de addig is megüt a guta, normális ez? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 16. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvostudakozón szokott lenni egy nőgyógyász, asszem Hamvas Ferencnek hívják, elég sokszor online, ő tudna neked szakszerű választ adni.
2014. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!