Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Masculan 4 típusú gumióvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Masculan 4 típusú gumióvszer biztonságos és megbízható? És lehet, hogy a gumi színe elváltozik a párosodás után?

Figyelt kérdés
Azt használjuk a párommal már 3 hónapja, és azon tanakodtunk, hogy vajon elég biztonságos vagy sem. Még nem szakadt el és látszólag nehezen is sérül. Néha kicsit szűknek érzem, de ez kibírható, csak annyi bajom van, hogy nehéz letekerni, mert gyárilag rosszul lett felcsavarva. És egyszer előfordult, hogy a színe az akció után elfakult. Ez mitől lehet? Vélemények?
2008. aug. 3. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mi a párommal két éve ezt használjuk, eddig egyszer sem szakadt el, és nagy előnye, hogy kb. feleannyiba kerül, mint a többi óvszer. A színe - rózsaszín - elég idióta, igaz, hogy egy ideje nehéz letekerni (nekünk mondjuk más van gyakorlatunk benne :P), de eddig még a legjobb márka, amivel találkoztam! :)
2008. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs jó tapasztalatom róla, amikor legutóbb olyat használtam nemhogy kilyukadt, hanem teljesen leszakadt a vége
2008. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevállt, 2 éve használjuk.
2008. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!