Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hányás, a hasmenés és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hányás, a hasmenés és a fejfájás együtt lehetnek terhesség jelei?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy inkább H1N1?
2010. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bevagyok oltva...az biztosan nem..meg csak ma volt ilyenem délelőtt
2010. jan. 10. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet más betegség is, talán gyereket szeretnél? vagy nem védekeztetek? egyébként szerintem hasmenés fejfájás nem igazán terhességi jelek. bár még sosem voltam az, de majd a tapasztaltabbak leírják az igazat
2010. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet? Amúgy a hányás, hányinger a terhesség egyik jele, de minden terhesség más, ezért nehéz válaszolni a kérdésedre. De szerintem csak beteg leszel.
2010. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az oltásnak lehet a mellékhatása. Csomó ismerősöm megbetegedett az oltástól. Mikor kaptad?


Amúgy inkább gyomorrontásra utalnak a tünetek, vagy esetleg egy kiadós tegnapi buli utórezgésére.

2010. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább gyomorrontás :)
2010. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is...védekeztünk de a gyógyszerrel eltoltam a mensim..és ezért picit félek...pedig a tájékoztatóben leírtak szerint..
2010. jan. 10. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetnek.
2010. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BeerHunter ***** válasza:
Az előző napi túlzott alkoholfogyasztásnak inkább:)
2010. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!