Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek kezdek el fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdek el fogamzásgátlót szedni? Ki mit tanácsolna? Esetleg tapasztalatok a fogamzásgátlóval kapcsolatban? (reszletesebben lent)

Figyelt kérdés
Mar egy ideje egyutt vagyok a baratommal es mar elkezdtunk nemi eletet is elni. Sokat gondolkoztam hogy kezdek e el fogamzasgatlot szedni? A legfobb ok amiert nem szeretnek hogy csak 16eves vagyok es hallottam ugye azt a tenyt hogy a gyogyszer felboritja a hormonhaztartast es hogy bar nem mindenkinel,de mutatkozik tobb mellelhatas is...ezektol elegge felek! Tehat mivel eddig nem szedtem meg gyogyszert ugye gumival vedekeztunk,de mindig feltem hogy nehogy kiszakadjon vagy valami problema legyen vele. Nem nagyon tudom eldonteni hogy melyik lenne a jobb valasztas es azert itt tapasztaltabb emberek vannak mint en ezert szeretnek tanacsokat kerni! Csak normalis valaszokat,bunkok kerlek kimeljenek! Elore is koszonom szepen a normalis valaszokat! ( elnezest az ekezet nelkuli irasert) es ha esetleg valamit veletlen kihagytam ami fontos lehet ,kerdezzetek es megvalaszolom!
2014. júl. 29. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdhetsz tabit szedni aztán max ha nem jön be abbahagyod. Nekem csak az első hónapba volt furi. Elmúlt a mensim komoly egy napra utána meg egész hónapba véreztem, de nem olyan vészesen, eléggé idegesített és féltem hogy sokáig fog még ez így menni. De most így második hónapra már minden rendben van, és valami eszméletlen jó érzés hogy nem kell gumival szarakodni. Sokkal meghittem és spontánabb. :)
2014. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem! Hat lehet megprobalkozok vele,mert ha normalisan szeden akkor az meg mindig biztosabb mint gumival! Koszi a valaszt!:)
2014. júl. 29. 00:40
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja szedek fogamzásgátlót, eddig 2 mellékhatást tapasztaltam: mintha nagyobbak lennének a melleim és mérsékeltebb a menstruációm. mi is féltünk, hogy kiszakad (egyszer megesett, de nem lett baj), meg gazdaságosabb is (jóval), ezért döntöttünk a tabletta mellett. sokkal egyszerűbb. sokkal jobb, amikor egymásnak esünk nem kell még visszaszaladni kotonért a másik szobába, nem lesz utána kotonszagú minden.. ezerszer jobb. én csak ajánlani tudom. mellesleg, kipróbálod egy-két hónapig, nem tetszik, leállsz. bármikor abba lehet hagyni. 16/L
2014. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!:)
2014. júl. 29. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én már 20vagyok de azért elmondom a véleményem.

én is gyógyszerpárti vagyok, így én irányítok, nem a fiú hibájából szívok én..!!!

gazdaságos, gondolhatod, mi együtt élünk és aktívak vagyunk:D

Spontenitás, variálhatóság és nem igazán marad utána nyom (kivéve a zsepik).

a bőröm szép, a hajam nem zsírosodik.

én ledobtam egy 10est amikor elkezdtem szedni (nem csak a gyógyszer mellékhatása volt, elkezdtem tudatosan sportolni elég sokat) és azóta se változott semmi.

pozitív hogy kiszámítható a ciklus: pl nyaralás.

kevesebb a menzesz (nekem a görcsök csak csökkentek sajna) és a 7-8nap 5 lett. De hosszú távon tapasztaltam úgy egy éve. 4 éve szedem.


figyelj magadra, akkor nem lehet baj.

2014. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeket:)
2014. júl. 30. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
általában minden fogamzásgátló hizlal ez számold bele a mellékhatásokba
2014. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!