Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 első szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 első szedésekor meddig véreztetek?

Figyelt kérdés
Ugyebár a menstruáció első napján kell bevenni a legelső szemet. Aug. 31-én szedtem be, és még mindig vérzek. Ez mennyire normális? Általában ilyenkor nagyon kis mennyiségű menstruációs vérzésem szokott lenni. Most közepesen erős.

2014. szept. 5. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük, hogy a menstruáció kb 5 napig tart, akkor belefér még.

De én szedtem ezt a $zart, és nagyon nem jók a tapasztalataim...

2014. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi volt vele a bajod?
2014. szept. 5. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
És a máj fájdalom mennyire jellemző erre a fajta gyógyszerre?
2014. szept. 5. 09:55
 4/4 croi válasza:

Anno én is ezt szedtem 5 éven át és semmi bajom nem volt vele... Teljesen elégedett voltam, szóval ha újra szedni fogok, csakis ezt választanám.

Nekem is kb 5-6 napig tartott a legelső alkalommal, utána meg már csak 2-3 nap lett. :)

2014. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!