Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy terhes lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy terhes lennék? Hosszú, csak az olvassa el aki segíteni is tud.

Figyelt kérdés

3 hónapja szedem a Jangee nevű fogamzásgátló tablettát. Most az utolsó adagban, az első héten kihagytam az egyik tablettát, és mire észrevettem, már letelt a 12 óra. A lényeg az, hogy én mindig szombaton kezdem, és egy szerdai nap maradt ki. A betegtájékoztató azt írja, bemásolom: " Egy tablettát hagyott ki az első héten:

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti). A következő tablettákat a szokásos időben vegye be és alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert a következő 7 nap alatt, például használjon óvszert. Ha a tabletta kihagyása előtti héten szexuális együttlétre került sor, lehet, hogy terhes. Ebben az esetben forduljon orvosához." Én ezt úgy értelmeztem, hogyha a tablettamentes héten történt a szexuális együttlét, akkor csökkent a tabletta hatása, márpedig a tablettamentes héten nem, csak az első héten volt szex. Megvártuk amíg leteljen a 7 nap, addig a biztonság kedvéért egyáltalán nem szexeltünk. A lényeg az, hogy ez úgy 3 hete történt, azóta mellfeszülésem van, hányingerem, nagyon furán érzem magam. Ma kezdődött a tablettamentes hét, szóval 2-3 napon belül meg kell jönnie, de hallottam olyat is, hogy valaki terhesség mellett is menstruált. Mit tegyek? Esélyes, hogy terhes vagyok?



2014. szept. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem vegyel egy tesztet h megnyugodj
2014. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz az a biztos. Ne félj nagyon, mert az lelkileg tönkre tesz. Szorítok neked!
2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyszer velem is előfordult, hogy elfelejtettem bevenni és csak a 12 óra letelte után pótoltam. Semmi gond nem volt, és nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Hogy megnyugodj én is azt mondom, hogy csinálj egy tesztet.
2014. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat és a nyugtatást! Holnap az lesz az első dolgom, mert kikészít az aggodalom!
2014. szept. 6. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányinger, mellfeszülés tehességtől SEMMILÉPP NEM lehet csak ha már több mint 1 hónap telt el a megtermékenyítés óta. Ezek a annak az előjelei, hogy meg kell jöjjön, de a test a biztos.
2014. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a mellfeszules szinte azonnal meg volt (maradt) az együttlét után pár nappal. Azért írom hogy maradt, mert gyakorlatilag el sem múlt. Hányinger a 6. héten jelentkezett. De szerintem sem vagy terhes. Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj.
2014. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!