Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A rigesoft nevű esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delika kérdése:

A rigesoft nevű esemény utáni tabletta mennyire hatásos ha több mint 24 óra elteltével vettem be? Mikor kell meghoznia a menzeszt?

Figyelt kérdés
Vasárnap történt a baleset, délelőtt 10-11körül, én pedig hétfőn 15 óra környékén vettem be a tablettát. De még nem hozta meg a menzeszem. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok :/ 17 éves vagyok még nem voltam nőgyógyásznál..kérlek segítsetek
2014. okt. 9. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
72 órás, szóval a 24 még belefér. Nekem egyszer vett be ilyet barátnőm (igaz 3 órára rá), és neki se volt utána vérzése, de viszont 5 napot késett a menstruációja a rendes időponttól számítva. De az a lényeg hogy nem történt semmi baj.
2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!