Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik ilyen fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Közel 1,5 évig szedtem fogamzásgátlót (Symicia) és sajnos eléggé meghíztam tőle. Illetve nem csak ettől, mert a szedés kezdése után 1-2 hónapra rá érettségiztem, kevesebb időm maradt a sportra, pedig előtte heti 3x intenzíven edzettem. Gondoltam, nem baj, 1-2 kg belefér, de sajnos nem állt meg ennyinél. Közben egyetemre kerültem, és még kevesebb lett a szabadidőm, lényegesen kevesebbet mozgok. Tudom, hogy nem csak a tabletta miatt híztam, de minden akkor kezdődött. Sajnos elég sok súlyfelesleget szedtem fel. Kb 1 évvel ezelőtt hagytam abba a szedését, de a súlyom nem ment vissza. Keveset ugyan, de néha szoktam edzeni, és a kajára is próbálok figyelni. Bocsi, hogy ennyit írtam, a lényeg az lenne, hogy: szeretnék ismét tablettát szedni, de semmiképp nem szeretnék többet hízni. Az életmódbeli változtatásokon kívül... létezik olyan tabletta, amitől nem fogok hízni? Vagy ezt előre nem lehet tudni? Esetleg még fogyhatnék is? Tud célzottan ilyet adni nekem az orvos?

2014. nov. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Célzottan olyat amitől fogyni fogsz nem tud adni.


Azt tudod jelezni az orvosnak, hogy amit szedtél, attól nagyon meghíztál, és akkor másik gyógyszert fog felírni, viszont az csak a szedés során derül ki, hogy, hogy reagál rá a szervezeted.

2014. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
többfélét kipróbálhatsz,de nem lehet tudni, hogy rád melyik miként hat...én 9 év alatt szedtem vagy 5 félét,ebből kettőtől híztam
2014. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tudni.
2014. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár :( de köszi a válaszokat.
2014. nov. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!