Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények, tapasztalatok? 15/L

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen csak akkor szedj fogamzásgátló tablettát, ha azt egészségügyi okokból írják fel neked. Fogamzásgátlás céljából baromira nem kéne még ennyi idősen ilyeneket szedned, normális nőgyógyász fel sem írja :(
2014. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt belekötsz, hozzáteszem, nem az a baj, ha szexelsz, csináld nyugodtan, de az óvszer sokkal jobb fogamzásgátlási módszer ennyi idősen. A fejlődő szervezetednek nagyon nem tesz jót, ha tönkre vágod a hormonokkal. Én 18 évesen kezdtem szedni a tablettát, pedig előtte is szexeltem már.
2014. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. ne szexelj 15 évesen

2. lehetőleg ne szedj tablettát (biztos, hogy hosszútávon nem tesz jót a sok plusz hormon)

3. ha mégis szedsz, minél később, pl amikor felnőttként összeköltözöl a pároddal és realtíve sokat lesztek együtt, ne kamaszként, heti egy-két alkalomért

2014. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még én sem szerettem volna, anyu ragaszkodott hozzá, szerinte így biztonságosabb

A nőgyógyász is így gondolja:)

2014. nov. 18. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden embernek más tabi a jó. Ki kell próbálni, ha nem jó, akkor meg váltani, ugyanis előre a jóisten se mondja meg neked, hogy jó lesz vagy sem.

De egyet értek abban, hogy 15 évesen nem tablettával kellene védekezni. Az orvos persze, hogy ajánlja, mert egyrészt neki abból van bevétele, másrészt tényleg megbízható, így jó eséllyel nem mész pár hónap után kaparásra.

De ennyi idősen az lenne a legokosabb, ha felelősségteljesen, odafigyelve óvszerrel védekeznétek.

2014. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vaaaagy: ha nem szexelnél
2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyád elég beteg hülye p...csa!
2014. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!